Şirince, Efes, Kuşadası Turu yapıyoruz

GEZİ TARİHİ: 27/28/29 NİSAN HAREKET SAATİ: 23:00 HAREKET YERİ: SENDİKA ŞUBE MERKEZİ

1.GÜN 23.00: Belirtilen yerden siz değerli misafirlerimizle buluşma ve hareket.2.GÜN: Sonrasında Bergama Kralının eşi Hiera adına yaptırdığı Hierapolis Antik Kenti içindeki Cin Delikleri, Sütunlu Yol, Antik Tiyatro, Apollon Mabedi ve Nekrapol’ü ziyaret ediyoruz. Uzaktan bakıldığında karla kaplı bembeyaz bir tepeyi andıran travertenleri geziyor ve fotoğraf molası veriyoruz. Öğle yemeği molası veriyoruz. Ardından, şifalı su olarak bilinen, kırmızı sularıyla (kızıl su) ünlü ve bütün evlerinde kaplıca suları akan Karahayıt Köyünü görüyoruz. Gezimizin ardından Kuşadası’nda bulunan otelimize yerleşiyoruz. Akşam yemeğimiz ve konaklamamız otelimizde.

3.GÜN:Otelimizde aldığımızsabah kahvaltısının ardından Aydın istikametine doğru yola çıkıp Selçuk da bulunan Selçuk Kalesi, Efes Antik Şehri Yedi Uyurlar ve Meryem Ana Evi gezilerimizin ardından Kale içi ve Çarşı gezilerimizi tamamlıyoruz. Eski adı Çirkince, şimdiki adı Şirince olan, bu güzel köyün eski taş evleri arasında dolaşıyoruz. Alacağımız akşam yemeğinin ardından Susurluk Bursa Yalova Eskihisar Topçular istikametini izleyerek saat 06.00 sularında İstanbul’a varmış oluyoruz.

 

GEZİ ÜCRETİ:          250                            TL                                                                      

 İRTİBAT: 0216 492 95 80

TUR ÜCRETİNE DÂHİL OLAN HİZMETLER:

·1 Gece Arora Hotel'de konaklama (Açık büfe kahvaltı ve akşam yemeği)

·1. Gün Şirince'de köy kahvaltısı

1. Gün öğle yemeği

- Son model otobüsümüzle ulaşım.                                      

Tüm çevre gezileri.

Otobüs içi ikramlar.

Rehberlik hizmeti.
19.03.2018 16:06
YORUMLAR
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.